Przejdź do treści

Asystentka stomatologiczna

  Asystentka stomatologiczna

  Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Patronus to doskonała szansa na zdobycie wykształcenia średniego w trybie zaocznym. Przyjmujemy zapisy na wszystkie semestry, co oznacza, że w każdej chwili możesz przenieść się do nas ze szkoły dziennej lub  powrócić do nauki nawet po latach. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, przygotowujemy do państwowego egzaminu dojrzałości. Zatrudniamy kadrę przygotowaną do kształcenia osób dorosłych, zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby edukacyjne Słuchaczy. Nasza szkoła nie pobiera czesnego za naukę. Rekrutacja odbywa się dwa razy w roku, na semestr rozpoczynający się we wrześniu oraz na semestr startujący w marcu każdego roku. Jako absolwent naszej szkoły możesz kontynuować naukę w szkołach policealnych, zaś posiadając świadectwo maturalnej masz otwartą drogę do studiowania w publicznych uczelniach wyższych.

  Okres nauki

  1 rok

  Tryb zajęć

  Zaoczny

  Uzyskany tytuł

  Asystentka stomatologiczna

  Opłaty

  Kierunek darmowy

  Predyspozycje do pracy w zawodzie Technik administracji:

  Przykładowe przedmioty na kierunku Asystentka stomatologiczna:

  Przyszłość zawodowa absolwenta:

  Procentowy udział kobiet i mężczyzn w zawodzie:

  0 %
  Kobiety
  0 %
  Mężczyźni