Asystentka stomatologiczna

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Patronus to doskonała szansa na zdobycie wykształcenia średniego w trybie zaocznym. Przyjmujemy zapisy na wszystkie semestry, co oznacza, że w każdej chwili możesz przenieść się do nas ze szkoły dziennej lub  powrócić do nauki nawet po latach. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, przygotowujemy do państwowego egzaminu dojrzałości. Zatrudniamy kadrę przygotowaną do kształcenia osób dorosłych, zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby edukacyjne Słuchaczy. Nasza szkoła nie pobiera czesnego za naukę. Rekrutacja odbywa się dwa razy w roku, na semestr rozpoczynający się we wrześniu oraz na semestr startujący w marcu każdego roku. Jako absolwent naszej szkoły możesz kontynuować naukę w szkołach policealnych, zaś posiadając świadectwo maturalnej masz otwartą drogę do studiowania w publicznych uczelniach wyższych.

Okres nauki

1 rok

Tryb zajęć

Zaoczny