Przejdź do treści

Patronus - dla edukacji w każdym wieku

Człowiek uczy się przez całe życie, a szkoły dla dorosłych Patronus powstały, by realizować tę ideę. Patronus to odpowiedź na dynamikę rynku pracy i związaną z tym potrzebę edukacji osób dorosłych. Stale obserwujemy rynek, by dostosowywać nasze programy i ofertę kształcenia do realnych potrzeb. Prowadzimy zaoczne liceum ogólnokształcące, szkoły policealne oraz realizujemy kwalifikacyjne kursy zawodowe. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, a zdecydowana większość naszej oferty jest bezpłatna. Sprawdź dostępne kierunki kształcenia i zapisz się!

Darmowa nauka

W ramach bezpłatnej oferty edukacyjnej nie pobieramy opłat czesnego od Słuchaczy. Takie podejście stwarza szansę edukacji dla każdego, bez barier finansowych.

Zaoczny tryb zajęć

Osoby aktywne zawodowo mają możliwość pogodzenia nauki w szkole dla dorosłych Patronus z innymi obowiązkami.

Uprawnienia szkoły publicznej

Dyplomy i tytuły zawodowe wydane przez szkołę dla dorosłych Patornus są zgodne z obowiązującym prawem. Realizujemy programy nauczania zgodnie z wytycznymi MEiN.

Wybór ścieżki kształcenia ma realny wpływ na naszą przyszłość. Jeżeli nie wiesz na jaki kierunek się zdecydować, skontaktuj się z naszym sekretariatem. Wykwalifikowana kadra Szkoły dla Dorosołych Patronus pomoże Ci dobrać specjalizację odpowiadającą Twoim predyspozycjom i oczekiwaniom. Jeśli w naszej ofercie nie znajdujesz pożądanego kierunku, poinformuj nas o tym, a my postaramy się uzupełnić ofertę szkoły.