Przejdź do treści

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Nie uwierzysz, w jak krótkim czasie jesteśmy zdolni zyskać nowe kompetencje albo zupełnie zmienić zawód. Dzięki Kwalifikacyjnym Kursom Zawodowym możesz zwinnie reagować na zmieniające się warunki rynku pracy. Obecnie czynniki ekonomiczne i sytuacja gospodarcza ulegają dynamicznym zmianom. Kierunek zawodowy, który obraliśmy na studiach, po kilku latach może się okazać niesatysfakcjonujący albo wręcz zniknąć na niego zapotrzebowanie. Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w krótkim czasie pozwalają uzupełnić kompetencje, zmienić zawód, a nawet branżę. Co ważne, z oferty KKZ mogą również skorzystać osoby z wykształceniem podstawowym. Poznaj naszą ofertę i wybierz swoją ścieżkę edukacji zawodowej. Postaw na zawód, który da Ci satysfakcję i nie daj się zaskoczyć zmianom.

Niskie ceny

Ceny Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych Patronus są naprawdę konkurencyjne, skrojone na każdą kieszeń. 

Zaoczny tryb zajęć

Nauka w ramach Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych Patronus odbywa się w trybie zaocznym.
Takie rozwiązanie pozwala uczestniczyć w zajęciach osobom aktywnym zawodowo. 

Kadra ekspertów

Zatrudniamy najlepszą kadrę pedagogiczną, którą stanowią eksperci w swoich dziedzinach.
Stawiamy na praktyczne przygotowaniu kursantów do wykonywania wybranych profesji. 

Wybierz swój kurs zawodowy:

Wkrótce w tym miejscu zamieścimy aktualną ofertę Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Najczęstsze pytania:

Aby rozpocząć naukę w ramach Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych nie wymagamy okazania się świadectwami ukończenia szkół.

Najlepiej zapytać o konkretny kurs w sekretariacie szkoły. 

Ceny są uzależnione od konkretnego kursu oraz ilości osób zainteresowanych. Szkoła dla dorosłych Patronus posiada w tym zakresie bardzo konkurencyjną ofertę. Szczegółowych informacji udzieli sekretariat szkoły. 

Rekrutacja odbywa się kilka razy w ciągu w roku. Najlepiej skontaktować się z sekretariatem szkoły i zapytać o konkretny kurs w ramach KKZ.

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, w weekendy. Szczegółowych informacji odnośnie planów zajęć udzielimy w sekretariacie szkoły. 

Wybór ścieżki kształcenia ma realny wpływ na naszą przyszłość. Jeżeli nie wiesz na jaki kierunek się zdecydować, skontaktuj się z naszym sekretariatem. Wykwalifikowana kadra Szkoły dla Dorosołych Patronus pomoże Ci dobrać specjalizację odpowiadającą Twoim predyspozycjom i oczekiwaniom. Jeśli w naszej ofercie nie znajdujesz pożądanego kierunku, poinformuj nas o tym, a my postaramy się uzupełnić ofertę szkoły.