Przejdź do treści

Policealna Szkoła Techniczna Patronus

Policealna Szkoła Techniczna

Rynek pracy wciąż zgłasza zapotrzebowanie na zawody techniczne. Z naszych obserwacji wynika, że ten trend będzie się utrzymywał w najbliższych latach. Obecnie w branżach technicznych brakuje wykwalifikowanych młodych kadr. Nauka w Policealnej Szkole Technicznej to świetny start do stabilnego zatrudnienia. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, a nadawane przez nas dyplomy oraz tytuły zawodowe są zgodne z regulacjami Ministerstwa Edukacji i Nauki. Zatrudniamy kadrę pedagogów, którzy jednocześnie mają praktyczne doświadczenie w branżach związanych z przedmiotami, które wykładają. Decydując się na naukę w naszej szkole policealnej otrzymasz niezbędną dawkę wiedzy i solidne przygotowanie praktyczne. Poznaj naszą ofertę kształcenia i zapisz się na wybrany kierunek. 

Darmowa nauka

Edukacja w ramach Policealnej Szkoły Technicznej Patronus jest całkowicie darmowa.

Zaoczny tryb zajęć

Edukacja w ramach Policealnej Szkoły Technicznej Patronus jest całkowicie darmowa.

Uprawnienia szkoły publicznej

Programy nauczania oraz nadawane tytuły zawodowe są zgodne ze standardami Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Wybierz swój kierunek:

Technik optyk

Technik optyk

Zawód optyka kojarzy Ci się zapewne z pracą w salonie optycznym? Bardzo dobrze, ale pomoc we właściwym doborze szkieł i oprawek...

Najczęstsze pytania:

Aby rozpocząć naukę w szkole policealnej trzeba okazać się świadectwem ukończenia szkoły średniej, ale nie wymagamy matury. 

W zależności od wybranej kierunku, nauka w Szkole Technicznej Patronus trwa od 2 do 4 semestrów. 

Nie pobieramy czesnego za edukację w ramach Policealnej Szkoły Technicznej Patronus.

Rekrutacja odbywa się dwa razy w roku: we wrześniu oraz w styczniu. Waryo jednak skontaktować się z nami i zapytać o ewentualną możliwość dołączenia do grupy w trakcie rozpoczętego semestru. 

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, w weekendy. Szczegółowych informacji odnośnie planów zajęć udzielimy w sekretariacie szkoły. 

Wybór ścieżki kształcenia ma realny wpływ na naszą przyszłość. Jeżeli nie wiesz na jaki kierunek się zdecydować, skontaktuj się z naszym sekretariatem. Wykwalifikowana kadra Szkoły dla Dorosołych Patronus pomoże Ci dobrać specjalizację odpowiadającą Twoim predyspozycjom i oczekiwaniom. Jeśli w naszej ofercie nie znajdujesz pożądanego kierunku, poinformuj nas o tym, a my postaramy się uzupełnić ofertę szkoły.