Przejdź do treści

Policealna Szkoła Zawodowa Patronus

Czy wiesz, że nie ma konieczności odbycia kilkuletnich studiów wyższych by wykonywać zawód, który da Ci satysfakcję i zapewni odpowiedni poziom życia? Dzięki nauce w Policealnej Szkole Zawodowej Patronus, nawet w 2 semestry możesz zdobyć nowe kompetencje i uprawnienia zawodowe. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, a nadawane przez nas dyplomy oraz tytuły zawodowe są zgodne z regulacjami Ministerstwa Edukacji i Nauki. Zatrudniamy kadrę pedagogów, którzy jednocześnie mają praktyczne doświadczenie w branżach związanych z przedmiotami, które wykładają. Decydując się na naukę w naszej szkole policealnej otrzymasz niezbędną dawkę wiedzy i solidne przygotowanie praktyczne. Poznaj naszą ofertę kształcenia i zapisz się na wybrany kierunek. 

Darmowa nauka

Edukacja w ramach Policealnej Szkoły Zawodowej Patronus jest całkowicie darmowa.

Zaoczny tryb zajęć

Edukacja w ramach Policealnej Szkoły Zawodowej Patronus jest całkowicie darmowa.

Uprawnienia szkoły publicznej

Programy nauczania oraz nadawane tytuły zawodowe są zgodne ze standardami Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Wybierz swój kierunek:

Technik BHP

Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Absolwenci tego kierunku w Szkole dla Dorosłych Patronus mogą znaleźć zatrudnienie w przedsiębiorstwach każdej branży...

Technik administracji

Technik administracji posiada kompetencje w zakresie prowadzenia biura, sekretariatu czy kancelarii. Absolwent tego kierunku...

Technik usług kosmetycznych

Technik usług kosmetycznych

Branża beauty należy do jednej z najszybciej rozwijających się w Polsce i na świecie. Rynek usług kosmetycznych daje...

Najczęstsze pytania:

Aby rozpocząć naukę w szkole policealnej trzeba okazać się świadectwem ukończenia szkoły średniej, ale nie wymagamy matury. 

W zależności od wybranej kierunku, nauka w Szkole Zawodowej Patronus trwa od 2 do 4 semestrów. 

Nie pobieramy czesnego za edukację w ramach Policealnej Szkoły Zawodowej Patronus.

Rekrutacja odbywa się dwa razy w roku: we wrześniu oraz w styczniu. Waryo jednak skontaktować się z nami i zapytać o ewentualną możliwość dołączenia do grupy w trakcie rozpoczętego semestru. 

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, w weekendy. Szczegółowych informacji odnośnie planów zajęć udzielimy w sekretariacie szkoły. 

Wybór ścieżki kształcenia ma realny wpływ na naszą przyszłość. Jeżeli nie wiesz na jaki kierunek się zdecydować, skontaktuj się z naszym sekretariatem. Wykwalifikowana kadra Szkoły dla Dorosołych Patronus pomoże Ci dobrać specjalizację odpowiadającą Twoim predyspozycjom i oczekiwaniom. Jeśli w naszej ofercie nie znajdujesz pożądanego kierunku, poinformuj nas o tym, a my postaramy się uzupełnić ofertę szkoły.